Such a stupid, stupid girl...

12. března 2013 v 15:48
Hello wintergirls...
Chovala jsem se hloupě, tak hloupoučce, že se mi tomu ani nechce uvěřit. Část listopadu a prosinec jsem byla na ABC diet a dosáhla jsem mých vysněných 37 kg. Bylo to skvělé, snové, cítila jsem se tak dobře.V lednu mi to přeplo v hlavě a začala jsem si myslet, že evidentně můžu sníst cokoliv a nepřiberu. Což samozřejmě nebyla pravda, ale to já jsem neřešila. Abych pravdu řekla, během ledna a února mi bylo naprosto jedno kolik vážím. Jedla jsem Nuttelu a sladkosti.

Před pár dny jsem se procházela obchodním domem a zadívala jsem se na sebe do zrcadla. V tom okamžiku jsem si uvědomila, jak jsem tlustá oproti svému prosincovému já. A rozplakala jsem se, takhle přece nemůžu vypadat. To není správné. Doma jsem se zkusila zvážit a zjistila jsem, že vážím nechutných 46 kg.
A proto jsem už zase tady, na blogu. Začínám si uvědomovat, že asi nikdy nedokážu neřešit svou váhu, táhne se to se mnou už tak dlouho. Omezuje mě to, ale jsem za to ráda. Jak bych asi dopadla, kdybych v sobě neměla tento ''instinkt'', který mne vždycky zarazí, když jím všechny ty špatné věci, si ani nechce představovat.Tak jako tak, jsem zpátky. Váha půjde dolů.

With love
Eli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta pravá od Mattela Ta pravá od Mattela | Web | 15. března 2013 v 11:47 | Reagovat

Na tvojí výšku je to krásná váha. Nesnažím se o lichotky, myslím to smrtelně vážně. Já držela dietu a dostala jsem se na 168cm a 40kg. Přestala mi menstruace a všechno s tím spojeného. Nechci ti tím tady nějak radit, k anorexii máš určitě daleko, ale hlavně to nepřežeň. Přibrat je mnohem těžší než zhubnout. Jsem šťastná za svých 50kg a nevyměnila bych je:)

2 Kačíí Kačíí | Web | 16. března 2013 v 15:46 | Reagovat

Nechci tě nijak urázět nebo tak,ale na to že je ti 18 je blbost chtít vážit 37 kg. Ať se pak z tebe nestane anorektička! Váha 46 kilo je úplně normální.Zastav to dokud ještě můžeš :)

3 Terezka Terezka | Web | 16. března 2013 v 21:26 | Reagovat

Co bych za to dala :) .. ale rozumím ti, loni jsem hodně zhubla a pak se na to vykašlala a začala zase jíst, aniž bych se nějak kontrolovala.. Takže teď bloguji a hubnu zase od začátku :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama