Březen 2013

Such a stupid, stupid girl...

12. března 2013 v 15:48
Hello wintergirls...
Chovala jsem se hloupě, tak hloupoučce, že se mi tomu ani nechce uvěřit. Část listopadu a prosinec jsem byla na ABC diet a dosáhla jsem mých vysněných 37 kg. Bylo to skvělé, snové, cítila jsem se tak dobře.V lednu mi to přeplo v hlavě a začala jsem si myslet, že evidentně můžu sníst cokoliv a nepřiberu. Což samozřejmě nebyla pravda, ale to já jsem neřešila. Abych pravdu řekla, během ledna a února mi bylo naprosto jedno kolik vážím. Jedla jsem Nuttelu a sladkosti.

Před pár dny jsem se procházela obchodním domem a zadívala jsem se na sebe do zrcadla. V tom okamžiku jsem si uvědomila, jak jsem tlustá oproti svému prosincovému já. A rozplakala jsem se, takhle přece nemůžu vypadat. To není správné. Doma jsem se zkusila zvážit a zjistila jsem, že vážím nechutných 46 kg.
A proto jsem už zase tady, na blogu. Začínám si uvědomovat, že asi nikdy nedokážu neřešit svou váhu, táhne se to se mnou už tak dlouho. Omezuje mě to, ale jsem za to ráda. Jak bych asi dopadla, kdybych v sobě neměla tento ''instinkt'', který mne vždycky zarazí, když jím všechny ty špatné věci, si ani nechce představovat.Tak jako tak, jsem zpátky. Váha půjde dolů.

With love
Eli