Září 2012

If you don´t get serious it´s not going to work

19. září 2012 v 21:02

A já to do teď vážně nebrala. Kdybyste viděli můj dnešní jídelníček, tak se půlka z vás složí,
bez legrace.
Úplně jsem zapomněla na několik svých základních pravidel, jak se netrápit při dietě, takže si to pěkně zrekapitulujeme.

1. Nenosit s sebou více peněz než je potřeba, to znamená, žádné peníze, které se dají utratit za jídlo.
2. Vyhýbat se obchodům s jídlem, ignorovat existenci školního bufetu.
3. Nápojové automaty jsou zlo, nepít věci z nápojových automatů, žádná horká čokoláda, stejně je obvykle ta z automatu hnusná.
4. Když už potřebuju kávu, tak presso.
5. Nesnáším sladké, i kdyby mi někdy připadalo, že si to jen nalhávám. Nesnáším sladké.
6. Tenhle bod se hodně podobá pátému. Nesnáším McDonald. (Viděli jste někdo dokument Supersize? Doporučuju, spolehlivě odradí.)
6. Jediné pití je voda a čaj, žádné limonády nepřicházejí v úvahu, jsou tak nezdravé!

Jestli to pokazím i zítra, nevím, co budu dělat.

You can´t say I didn´t try

17. září 2012 v 21:39

Už toho stačilo.
Od zítřka budu jíst jen malinko, protože můj odraz v zrcadle mne nutí brečet.
Chci být čistá, ale cítím se tak špinavě.
Chybí mi mé prázdninové lásky.
Chybí mi mé prázdninové já.
Vím, že dokážu být lepší. začínám právě teď.
Možná mi pak už nebude nikdo ubližovat.

Broken doll

8. září 2012 v 13:58

Bolí mne celé tělo a tentokrát si za to nemůžu sama. Utekl mi pes a když jsem ho chytila a dováděla za obojek domů, hrozně sebou škubal a vykloubil mi rameno, co naplat, psa bylo potřeba dovézt domů, protože poblíž je železnice a silnice, tak jsem prostě používala levou ruku. Jeden soused to viděl a vzal mne hned k lékaři, nicméně, čím déle je rameno vykloubené, tím více bolí ho spravit. Trvalo asi půl hodiny, než jsem se k tomu lékaři vůbec dostala. Vzal mne přednostně. Kloub neskočil do jamky na poprvé, protože mi to už docela oteklo, takže to trvalo pár pokusů, než se podařilo. Teď tou rukou nemůžu vůbec hýbat a mám i namožená záda. Už předtím jsem na tom nebyla s páteří nijak dobře, ale tohle je... na nic.
Jediný dobrý bod je, že nebudu muset chodit do tělocviku (což znamená, že mne nikdo netrefí ničím těžkým při žádném kolektivním sportu a můžu vstávat dvakrát týdně o hodinu později.)

Something seems to be really wrong...

6. září 2012 v 22:53

Něco se mi zdá být špatně. Od té doby, co jsem se vrátila z Anglie se moje nálada střídá rychlostí světla. Třeba dneska jsem brečela. Ztratila jsem totiž peněženku, ve které jsem měla několik fotek s kamarády z prázdnin. Jediné fotky s nimi. Naprosto jsem se sesypala, ale už je mi líp.
Možná vás zajímá, co já a jídlo. A musím říct, že právě teď máme docela fajn vztah. Snídám, svačím, obědvám a večeřím, teda když mám dobrý den. Když ne, tak ne. Nutit se do toho nebudu. Stačí, že mne nutí jíst všichni okolo. Někdy jsou ty poznámky tak nepříjemné, je úplně jedno, že to myslí dobře, ale když se na mne někdo zadívá a poznamená, že vypadám hrozně, protože jsem tak hubená, cítím se blbě. Nevím, co odpovědět. Uráží mě to.