Červenec 2012

Pure white - bones were pure white

30. července 2012 v 10:57
Včera, když jsem nastupovala do vlaku, se mi na chvilku zatočila hlava, cítila jsem se hrozně slabounká, podklouzla mi noha a spadla jsem pod vlak. Naštěstí jsem měla nadkolenky a dlouhé rukávy, takže nejsem nejsem tak moc potlučená. Jen holeň jsem si rozřízla na kost. To bylo poprvé, co jsem viděla nějakou svou kost bez kůže a svalů, které by ji kryli. Jinak jen pár modřin.


Poslední dny jím tak, abych se nemusela začít nesnášet. Dneska to bude ovoce, asi meloun a banány, taky ještě ovesná kaše. Čaj, spousta zeleného čaje. Budu muset vyškrtnout ze svého jídleníčku mléčné výrobky, mám po nich špatnou pleť.

I wish everything was as simple as before

17. července 2012 v 13:48
Nacházím se právě ve neskutečně matoucí situaci. Byla jsem na dovolené a celý týden jsem nemyslela na to, co jím. Bylo mi to úplně jedno a byl to naprosto skvělý pocit necítit se vinně za každý kousek sladkého a neřešit, jestli jím po šesté večer. Necvičila jsem. Od té doby, co jsem se vrátila, uběhlo pár dní a všechno se začíná měnit. Všechno se vrací. A já nevím, jestli z toho náhodou nejsem šťastná.