Seriously, who are you? Seriously, who am I?

3. června 2012 v 12:32
Moc toho o mne nevíte, že? A chtěli byste vědět? Zajímám vás? (bylo by pěkné, kdybyste na tyto tři otázky odpověděli ano)
Říkám si El, protože jsou to začáteční písmenka mého jména. Jsem drobná blondýnka. Hrozně ráda čtu, zbožňuju klasiky, fantasy i poezii. Nejsou mi cizí ani komerčně úspěšní autoři: Christopher Paolini, J. K. Rowling, Haruki Murakami. Zkrátka taková všehochuť. S hudbou jsem na tom podobně. Mám ráda jak klasiku, tak rock a pop. Taky muzikály a operu. Mám ráda filmy a seriály, dokážu koukat hodiny a hodiny na filmy a seriály. Všechno stahuju nebo kupuju na DVD. Televizní vysílání nesnáším, hlavně ty reklamy. Mám ráda přehled. Chci vědět, co se zrovna hraje v kinech a co v divadlech. Jaká hudba je zrovna na horních přičkách hitparády a kdo hraje v nejbližším jazzovém klubu. Zpívám, tančím, kreslím, hraju na několik hudebních nástrojů. Ráda chodím do muzeí a galerií. Ráda cestuji, jedním z mých snů, je navštívit všechna evropská hlavní města. Chtěla bych se taky podívat do New Orleans a Jeruzalému. Taky miluju fashion a časopisy.
Tohle všechno dohromady tvoří můj svět.
Důležití jsou pro mne přátelé, i když pro některé z nich já důležitá nejsem. Sním o tom, že jednou budu mít partu kamarádů, kteří se mnou budou mít společné některé zájmy a my budeme vést nekonečné rozhovory na všechna možná témata.
Mým dalším snem je najít si přítele. Zatím jsem se v lásce vždycky zklamala. Což bylo pravděpodobně způsobeno mým výběrem chlapců. A tak jsem byla podváděna, opouštěna, prošena o druhou šanci... a tak dále.
To by prozatím mohlo být všechno, myslím, že to stačí, abyste si o mne udělali nějaký obrázek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama