Let the story begin

20. května 2012 v 14:15
Jsem El. Založila jsem si blog, protože ho potřebuju. Je to pro mne místo, kde ventilovat své myšlenky a pocity, když nikdo nechce poslouchat nebo když se za ně příliš stydím. Píšu hlavně o hubnutí.


Dneska jsem to zase přehnala. Dala jsem si čokoládu, 8 čtverečků milky. Ono to není moc, štve mne to hlavně protože se celý týden snažím mít čistý štít, jíst málo nebo vůbec, žádné sladkosti, žádný fastfood, ale v neděli to vždycky pokazím. Dohromady jsem dneska snědla rohlík se sýrem, tu čokoládu a trochu rýže, nic dalšího už dneska nesním.
Chtěla bych se odhodlat k nějakému cvičení, taky bych si chtěla uklidit pokoj, ale cítím se hrozně unavená a slabá. Včera jsem byla na jedné akci a vrátila se až o půlnoci. Nejsem na to zvyklá, obvykle spím okolo 8 hodin. Teda, abych řekla pravdu, od té chvíle, co jsem začala jíst méně a méně, potřebuju spát 8 hodin, jinak jsem nepoužitelná. Začala jsem před měsícem, seděla jsem s kamarádkou v kavárně a nemohla jsem si pomoct, musela jsem obdivovat, jak je hubená a hezká. Rozhodla jsem se, že budu taky taková, že na sobě budu pracovat.
Chtěla bych vám říct, kolik teď vážím. Víte, nejsem žádná kulička, ale docela normální drobná holka. Pro některé z vás bych už teď byla hubená. Pro mne ale rozhodně nejsem dost hubená. Má vysněná váha je 37 kg, ale neděste se, musíte brát na vědomí, že jsem vysoká tak 158 cm. Když jsem se naposledy vážila, to bylo měsíc zpět, čísla říkala 40,75 kg, myslím, že od té doby se moje váha nijak nezměnila. Váhu nemáme, nikdy nikoho nenapadlo ji koupit. Já si z příštího kapesného jednu koupím a pak si budu vést o své váze zápisky. Mít váhu je jeden z krůčků za mým snem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama