Don't tell them the true

29. května 2012 v 20:20
Na otázku, jaký byl oběd, odpovídám, skvělý. Pravda je, že řízek moc chutnal našemu retrívrovi a bramborová kaše putuje, neznámo kam, kanalizací. Nedělám to ráda, ale jídlo musí mizet. Musí si myslet, že ho jím, jinak by se začali příliš ptát a možná, že by se dozvěděli něco, co rozhodně vědět nechtějí. Byl by z toho Problém.


Dneska pár toustů, posilování žádné jen jsem se trochu protáhla, moje aktuální váha je 41 kg, ale těch půl kilo navíc mne neděsi, váha je pohyblivá. Všechno je v pořádku. Od té doby, co jím méně, se cítím lépe, čistěji, perfektněji. A zlepšila se mi pleť, což je vítané plus. Četla jsem ale nějaké články na internetu, které mne trochu vyděsily, tvrdí totiž, že mi hrozí padání vlasů, lámání nehtů etc. Řešení je jednoduché, koupím si vitamíny na vlasy. Být plešatá, skočím z mostu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stephanie Rose Stephanie Rose | E-mail | Web | 28. října 2012 v 10:31 | Reagovat

Máš skvělý blog a spřátelím moc ráda, doufám, že sem někdy přidáš fotografii své postavy, mám jen o 3 cm víc a o kg radši nemluvím, byla by báječná motivace vědět, co mě čeká za dokonalost jako odměna :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama